+421 905 228 282
MKCARTAXI
MK CAR, s.r.o, Bitarová 301, 010 04 Žilina

MK CAR Taxi poskytuje spoľahlivé transportné služby s dlhodobou tradíciou!

TAXI

Spoločnosť MK CAR s.r.o. sa okrem iných služieb zaoberá aj prevádzkovaním MK CAR TAXI služby v Žiline. Viac o poskytovaných službách nájdete na stránke našej autopožičovne www.mkcar.sk.

 • 1.

  Typy vozidiel

  Disponuje rôznymi typmi vozidiel. Ná základe požiadavky klienta dokážeme zabezpečiť odvoz osobnými vozidlami strednej triedy, luxusnými automobilmi až po prepravu 7- a 9- miestnymi mikrobusmi.
 • 2.

  Hlavné prednosti

  Výsadami MK CAR TAXI Žilina je spoľahlivosť, presnosť, zodpovedný prístup a promtnosť. Kladieme dôraz na profesionalitu a vysokú úroveň poskytovaných služieb – dbáme o spokojnosť nášho zákazníka.
 • 3.

  Flexibilné ceny

  V našej TAXI službe MKcar Žilina sú ceny flexibilné, prispôsobené Vašim požiadavkám. Cenu za taxi službu Vám prispôsobíme podľa typu automobilu, dĺžky trasy, času využívania a počtu prevážaných osôb alebo hnuteľností (tovar na prepravu).

SLUŽBA DRINK AND DRIVE

Ocitli ste sa neočakávane v situácií kedy máte so sebou auto a podmienky Vám nedovoľujú šoférovať? Žiadny problém, dokážeme vyriešiť aj túto situáciu.

Dostavíme sa priamo za Vami s vodičom a odvezieme Vás aj Vaše auto.

Naši profesionálny vodiči pristupujú ku každému vozidlu tak, ako keby bolo ich vlastné.

Naše ceny

STANDARD

STANDARD

od 0.25€ /km
BUSINESS

BUSINESS

od 0.30€ /km
VIP

VIP

od 0,50€ /km
MINIVAN

MINIVAN

od 0.45€ /km

 • 1.

  Kontaktujte nás

  V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať telefonicky na:+421 905 22 82 82, +421 903 22 82 82 alebo emailom: taxi@mkcartaxi.sk
 • 2.

  Prispôsobíme cenu

  Cenu Vám prispôsobíme podľa typu automobilu, dĺžky trasy, času využívania a počtu prevážaných osôb, hnuteľností. Základná sadzba už od 0,35 €/km bez DPH !!
 • 3.

  Naše vozidlá

  Nové autá Kia Optima a VW Passat - Spoľahlivosť a bezpečnosť, 11 rokov na trhu, Možná dohoda cien, Služby najvyššej kvality

MK Car TAXI

Spoľahlivé transportné služby s dlhodobou tradíciou!

Translate »